Design obývacího pokoje - Plzeň

Design obývacího pokoje - Plzeň

Hlavním přáním klienta bylo vyplnit prázdné prostory a celý interiér trochu oživit barvami. Interier působil sterilně a neútulně. V ložnici jsem zachovala rozestavění nábytku.

Pokoj jsem ladila do modro-zlaté barvy. Za postel jsem po celé délce stěny vybrala modro-zlatou tapetu, pokoj tak vypadá víc útulně a tlumeně. Okna jsem dekorovala tmavě modrým závěsem. Nad komodu jsem zavěsila zrcadlKlient nebyl především spokojen s umístěním pracovního stolu přímo pod televizor. Nemohl se soustředit na práci a pokud někdo další chtěl sledovat televizi, byl to problém. Proto jsem se rozhodla, že vymezím pracovní kout, ve kterém klient nebude rušen a pomyslně bude oddělen od zbytku obývacího pokoje sedačkou. V obývacím pokoji jsem změnila umístění psacího stolu a tímto způsobem tak vymezila pracovní zónu. Psací stůl jsem musela vybrat menšího rozměru. Nad psací stůl jsem umístila dvě poličky jako úložné prostory pro šanony s dokumenty. Druhou prosklenou vitrínu jsem přemístila mezi vchod do kuchyně a vchod z chodby. Po celé délce stěny s východem na balkon jsem navrhla tapetu bílo-zlaté barvy, která zútulňuje a zezvlaštňuje interiér. V celém pokoji jsem kombinovala zelenou, šedou, černou a zlatou barvu. Vybrala jsem obraz, který se nachází za vstupními dveřmi. Vybrala jsem zelené závěsy, které oživují společně s dalšími textiliemi a zlatými doplňky celou atmosféru pokoje.o v bronzové barvě a nad zrcadlo umístila poličku, ve stejném dekoru dřeva jako postel, která slouží jako výstavka pro dekorační předměty. Na pravou zeď jsem umístila mapu celého světa, abych pokoj ještě více zútulnila.

Světla jsem volila tlumenějšího svitu, které se více hodí do ložnice. Kromě lampičky na čtení, tam jsem zvolila intenzivnější světlo.

Summary

  • 2 - 3 týdny
  • Projekt + 3D vizualizace
  • cena od 35 000 Kč

Reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus fringilla dui at facilisis vestibulum. Maecenas sagittis
left
Kontakt

Pojďme se potkat a probrat vše osobně

right